Histria filozofii starożytnej i średniowiecznej
notateczki i inne pierdołeczki
nie no ja np lubie sobie poczytać troche ew. nawet zajrzec do jakis ogolników o czym beda cwiczenia imho to dość interesujące jest :F


  PRZEJDŹ NA FORUM