Histria filozofii starożytnej i średniowiecznej
notateczki i inne pierdołeczki
ja tez mam :d tom I i II ; )
no i tatarkiewicza ; D
w *.pdf
jutro wstawię jak nie zapomnę


  PRZEJDŹ NA FORUM