II semestr
zapisy na zajęcia
szkoda tylko ,ze nie ma godzin jeszcze podanych i potem bedzie naprawde niezły burdel zeby plan sobie sensowny ustalić lol jak wszyscy nagle grupy będą chcieli zmieniac ;]


  PRZEJDŹ NA FORUM