| Dobra nuta Jak chcesz się podzielić dobrą nutą, pisz tu. |
| Kawałek który usłyszałem słuchając Radio Galaxy News grając w Fallouta 3: http://www.youtube.com/watch?v=CURNBsE8TZQ Edit: Polecam jeszcze (jakże by inaczej) 3oda Kru i ich płytę Parchastyczny Mikstejp. Gniecie |