Dobra nuta
Jak chcesz się podzielić dobrą nutą, pisz tu.
Kawałek który usłyszałem słuchając Radio Galaxy News grając w Fallouta 3:
http://www.youtube.com/watch?v=CURNBsE8TZQ

Edit:
Polecam jeszcze (jakże by inaczej) 3oda Kru i ich płytę Parchastyczny Mikstejp. Gniecie bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM