UsOs
Jak ktoś czegoś nie wie niech pisze tu.
bezmyślnie wcisnęłam 'rozlicz etap' i teraz się zastanawiam, że chyba jednak źle zrobiłam... wie ktoś może coś na ten temat?
PRZEJDŹ NA FORUM