| Warunek |
| Droga soowko, Absolutnie nie masz racji. Profesor Wróblewski nie ma obowiązku pełnienia dyżurów, dlatego, że nie jest pełnoetatowym pracownikiem UMK. Cała reszta prowadzących mimo przerwy semestralnej taki obowiązek ma - nie dotyczy okresu urlopu, który trwa jeden miesiąc z trzech wakacjyjnych. Dwa, kontakt z dr Bińczyk być może zdołałby w czymś pomóc, aczkolwiek wydaje mi się, że sekretariat filologii mógły prędzej "ściągnąć" profesora. |